Get Adobe Flash player

Wejściówka GRATIS

 

 

Dla osoby, która nie była wcześniej członkiem Fitness Studio Step by Step…
Bezpłatna, jednorazowa wejściówka na dowolne zajęcia fitness! 

Pobierz i wydrukuj    

 Zapoznaj się z regulaminem

  

BEZPŁATNA JEDNORAZOWA WEJŚCIÓWKA
REGULAMIN

1. WEJŚCIÓWKA ważna jest 28 dni od momentu zgłoszenia chęci udziału w zajęciach na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

2. Aby móc skorzystać  z BEZPŁATNEJ WEJŚCIÓWKI, należy zgłosić swój udział w treningu telefonicznie oraz w dniu treningu zgłosić się do recepcji klubu z wydrukowanym kuponem oraz dowodem osobistym.

3. BEZPŁATNA WEJŚCIÓWKA, to jedno wejście na dowolne zajęcia fitness .

4. Z BEZPŁATNEJ WEJŚCIÓWKI może skorzystać osoba ,która nie była wcześniej członkiem Fitness Studio Step by Step.

5. Z BEZPŁATNEJ WEJŚCIÓWKI można skorzystać jednorazowo.

6. Klient zgłaszając chęć uczestnictwa w zajęciach jednocześnie oświadcza, że znajduje się w stanie zdrowia pozwalającym mu na korzystanie z usług świadczonych przez Fitness Studio Step by Step. Jednocześnie jest świadom zagrożenia zdrowia wywołanego nadmiernymi obciążeniami w trakcie ćwiczeń.

7. Klient rejestrując się jednocześnie wyraża zgodę na gromadzenie i przetwarzanie danych osobowych przez Fitness Studio, zgodnie z przepisami Ustaw y z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.), dla celów marketingowych, promocyjnych lub ofertowych przez Fitness Studio Step by Step.