Get Adobe Flash player

Poradnictwo żywieniowe w STEP BY STEP

W naszym klubie mieści się PORADNIA DIETETYCZNA


1. Konsultacja dietetyczna 50 zł.

Obejmuje:

- pomiar składu ciała (za pomocą specjalistycznej aparatury BODY-COMP MF, pozwalający określić w Twoim organizmie zawartość tkanki tłuszczowej, beztłuszczowej, masy mięśniowej, ilość wody komórkowej, pozakomórkowej oraz stosunek Na/K, a także poznać podstawową przemianę materii),
- określenie parametrów antropometrycznych,
- ocenę aktualnego sposobu żywienia, a także zapoznanie sie z Twoimi preferencjami kulinarnymi.

2. Dieta tygodniowa 90 zł.
Program żywieniowy przygotowany na 7 dni, podczas którego możesz przekonać się czy przekazana przez nas dieta spełnia Twoje oczekiwania. Stosujesz ją cztery razy w przeciągu miesiąca.

3. Dieta 10-dniowa 130 zł.
To 10 jadłospisów żywieniowych idealnie zbilansowanych dla Ciebie, które wykorzystujesz trzy razy w przeciągu miesiąca.

4. Dieta miesięczna 170 zł.
Obejmuje 14-dniowy jadłospis, który wykorzystujesz dwukrotnie w ciągu  miesiąca. Jest to program żywieniowy indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb, stanu zdrowia i upodobań, bazujący na ogólnodostępnych produktach spożywczych.

5. Wizyta kontrolna 20 zł.
Sprawdzenie efektów stosowanej diety poprzez ponowne przeprowadzenie analizy składu ciała za pomocą aparatury BODY-COMP MF
i porównanie wyników wstępnych z uzyskanymi.

 Rejestracja: Joanna Tomczewska tel. 508-286-900, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Prowadzimy również akcję LIKWIDATOR TŁUSZCZU, której celem jest walka z nadwagą i otyłością. Akcja polega na nauce zasad racjonalnego odżywiania się i zmianie  nawyków żywieniowych.

Akcja trwa 12 tygodni, a spotkania odbywają się w każdą sobotę o godzinie 11.30

Pierwsze wydanie  LUTY, MARZEC, KWIECIEŃ - zapisy do 30 stycznia w recepcji klubu. Drugie wydanie PAŹDZIERNIK, LISTOPAD, GRUDZIEŃ - zapisy do 30 września w recepcji klubu.

Zapraszamy!